Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma.

Velkoobchod

Firma MEX Trading s.r.o., provozovatel e-shopu www.foodworld.cz, velmi ráda nabízí spolupráci velkoodběratelům, kteří podnikají v oblastech, jako jsou FMCG, HORECA a RETAIL. Jsme více než ochotni spolupracovat s velkoobchody, malými prodejci potravin, čerpacími stanicemi, řetězci s rychlým občerstvením, stravovacími zařízeními, restauracemi, občerstvením na stáncích, večerkami a dalšími obchody. Naším cílem je zajištění pravidelného odběru našich produktů za zvýhodněné ceny.

Jsme si plně vědomi toho, že spolupráce s námi může mít velký potenciál pro vaše podnikání a zároveň jsme připraveni poskytnout vám individuální podmínky na základě vašich potřeb. Z naší strany se budete moci těšit na nejkvalitnější produkty s nejlepšími cenami na trhu.

Jestliže jste novým odběratelem, rádi vám nabídneme speciální podmínky a usnadníme vám celý proces spolupráce s námi. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují plně porozumět vašim potřebám. Jsme otevřeni jakémukoli dotazu a diskuzi a budeme se snažit najít nejlepší řešení pro vaše podnikání.

Náš tým specialistů vám nabízí špičkový servis, přizpůsobený na míru vašim potřebám, díky čemuž se s vámi budeme moci společně rychle rozvíjet a posouvat vaše podnikání na novou úroveň. Zvažte tedy naši nabídku spolupráce, která by mohla být klíčem k vašemu úspěchu.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás na e-mailu: objednavky@jumex.cz nebo na telefonním čísle: +420 724 796 220.